Tuka László (1924-2007): Sisakvirág. Színes rézkarc, papír, jelzett, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Tuka-Laszlo-1924-2007-Sisakvirag-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-16100-40C397~II2942998
2942998
10459
445
Leírás: Tuka László (1924-2007): Sisakvirág. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/100). 40×25 cm
: karap_norbert