Vörös András (1955): Vad színek I. Olaj, papír. Jelzett, üvegezett ker... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Voros-Andras-1955-Vad-szinek-I-Olaj-papir-Jelzett-uvegezett-keretben-40x50-cm~II2925361
2925361
10491
445
22000
Kikiáltási ár:
22 000 Ft 58,36 EUR , 62,86 USD
Leírás: Vörös András (1955): Vad színek I. Olaj, papír. Jelzett, üvegezett keretben 40x50 cm
: nagy_andras