Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (92/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 58,5x38,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Screenprint on paper, signed, numbered (92/100), with the artist's stamp on the reverse,
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Vitrin. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán édesapja, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus autográf feliratával ("Vitrin, K. K. Elemér"), Pesti Hírlap szerkesztősége fejléces nyomtatványon (Kézdi-Kovács László évtizedeken keresztül a Pesti Hírlap műkritikusa volt), 13,5x9 cm
Kézdi Kovács László (1864-1942): Káposztásmegyer, 1885. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, Kézdi Kovács László autográf feliratával és datálásával jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László hagyatéka. Lapszéli szakadással. 16,5×10,5 cm.