Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2739848
10084
445
Bitó Ildikó (1966-): Szakadás. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: V/V. 25x25 cm. 2739858
10085
445
Bitó Ildikó (1966-): Létfolt II. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. IX/XV. számozással. 43x33,5 cm. 2739880
10086
445
Bitó Ildikó (1966-): Ragyogás IV. Szitanyomat, papír. Jelzett. IV/XII számozással. Lap széle kissé foltos. Sarkaiban törésnyomokkal. 29,5x30,5 cm. 2936691
10087
445
3400
Blahos Rudolf (1917-1986): Sopron. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×29 cm 2863099
10088
445
70000
Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm 2938481
10089
445
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Behatolás, 1986. Ofszet, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. 21x39 cm 2937823
10090
445
Bognár Ilona: Balatoni napsugár. Akvarell, papír, paszpartuban 20x30 cm 2938743
10091
445
Bokor Vilmos (1897-1984): Balatoni vitorlások. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26x36 cm 2936477
10092
445
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5x20 cm 2936488
10093
445
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17x29,5 cm 2915877
10094
445
Boldizsár István (1897-1984): Mindszent (Tiszapart), 1973. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 17,5x31,5 cm 2936480
10095
445
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 14,5x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft