3 000 Ft
13
Bala Hissar és Kabul városa, a brit katonai parancsnoksággal (Bala Hissar and City of Kabul, with the British Cantonments from the "Ba. Maroo" Hill). Színezett litográfia, papír. Hering and Remington, London kiadása, 1848. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25×37 cm. / lithograph on paper, published by Hering and Remington, London, 1848, slightly stained, framed