Bartlett, William Henry (1809-1854) - Hinchliff, J. J. (1805-1875): A visegrádi vár (Castle of Wissegraad / Chateau de Wissegrade). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, XIX. sz. közepe, 12,5x18 cm