Gróf Andrássy Gyula (1823-1890) portréja. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Nyomt. Pollák Testvérek Pesten, 1866. Körbevágva. 23x19 cm. Üvegezett, ovális, fém borítású antik fakeretben.