2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Hottinger, Johann Konrad (1788-1827) után, Instlin litográfiája: Ló portréja. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve, foltos, lapszéli szakadással, törésnyomokkal, 23×20 cm