Koroknyai Ottó (1856-1898) festménye után: Mátyás király Bécs előtt. Könyves Kálmán Magy. Irodalmi és Könyvk. Rész. Társ. kiadása, hátoldalán a vállalat címkéjével. Színes fénynyomat, papír. 1910 körül. Korabeli szecessziós, üvegezett fakeretben. 54x100 cm