4 000 Ft
cca 1850 Európai tájak, várak, városrészletek, össz. 10 db: Török malmok, Liechtenstein, Heidelbergi kastély (stb.); acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, 14x18 cm körüli méretekben, részben kissé foltos