2 000 Ft
cca 1880-1900 Történelmi magyar várak, városrészletek és kastélyok, össz. 4 db: Szegedi vár, Betléri katély (Morell Gusztáv, Háry Gyula), Krasznahorka, Csetneki evangélikus templom; rotációs fametszet, papÃr, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, 14x21 cm körüli méretekben