Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Erzsébet királyné (Kaiserin Elisabeth, Sisi). Heliogravűr, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 46x29 cm
Wilhelm Gause (1853-1916) után: A bécsi lakodalmi ünnepségek: az udvari bál (Die Hochzeitsfeierlichkeiten in Wien: Der Hofball), 1881 körül (Habsburg Rudolf trónörökös és Stefánia belga királyi hercegnő lakodalma). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 31x47 cm
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: Rákóczi Ferenc elfogatása. Olajnyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 56x74 cm
A Habsburg császári család csoportképe: Erzsébet királyné (Sisi), Ferenc József, Rudolf trónörökös stb. (Die kaiserliche Familie) Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten (A Schubert). 25x36,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Vinzenz Katzler (1823-1882): Ferenc József koronázása Magyarországon (Die Krönung in Ungarn). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 25x37 cm. Üvegezett fakeretben.
Az osztrák és belga uralkodói pár: Erzsébet királyné (Sisi), Ferenc József stb.. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 39x29,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Pollák Zsigmond (1837-1912): Washington György (George Washington). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21x15 cm