1899 (Vorläufer) Szabadka, Subotica; Szent István tér, Kossuth Lajos utca, Wesselényi út, Nemzeti kaszinó, este, villamos / square, streets, casino, tram, at night (EK)
Szabadka, Subotica; Palicsi kápolna, fürdő és kávéház, látkép, Terézia templom. Piesch M. fényképész / general view, spa, café, chapel and bath in Palic, church. Art Nouveau, floral, litho (r)
1898 (Vorläufer) Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Srpski dom, Haupt-Platz, Vermögens-Gemeinde / Szerb nemzeti ház, Fő tér. Vidakovic kiadása / Serbian National House, main square. O.Z.M. Art Nouveau, floral, litho (EK)
1903 Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Glavni trg / Hauptplatz / Fő tér, piac, gyógyszertár, Weiss és Adler, Krauss üzlete. Isidor Weiss kiadása / main square, market, pharmacy, shops (EB)