1 400 Ft
108 bűvész-mutatvány. Híres európai bűvészek nyomán. 161 ábrával. Műkedvelők és professzionátusok részére. Bp., é.n., Tolnai, 160 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, néhány sérült, javított lappal.