A tanítás fokozatainak elmélete és gyakorlata. Összeáll.: Vágvölgyi Bé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500028/A-tanitas-fokozatainak-elmelete-es-gyakorlata-Osszeall-Vagvolgyi-Bela-Bp-1904-Frankl~II2938626
2938626
19146
445
Leírás: A tanítás fokozatainak elmélete és gyakorlata. Összeáll.: Vágvölgyi Béla. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 96 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.