Pekár Gyula: A talizmán. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500028/Pekar-Gyula-A-talizman-Bp-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kopottas-allapot~II2939342
2939342
19150
445
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Pekár Gyula: A talizmán. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban, intézményi bélyegzővel.
: tg