1 800 Ft
Rudyard Kipling: Történetek az őserdőkből. (Jungle Book.) Ford.: Békési Gyula. Pallagi Gyula bevezetéssel. Bp., én., Athenaeum, 182+1 p. Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, benne foltos lapokkal is.