Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 315

Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi&Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18684.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, enyhe kopással
18685.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Harangozó Márta: Varga Imre. Bp., 1989, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. Gazdag képanyaggal, Varga Imre szobrász műveinek fotóival illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
18686.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kelényi, György: Rembrandt und die Bibel. Bp.,1990.,Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzött kemény-kötés.
18687.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Vegyes társasházakkal kapcsolatos könyvétel, 4 db:   Lakóházak - lakások no fines építési technológiával. Bp., 1976., Ybl Miklós Építőipari Tervező Szövetkezet. Kiadói papírkötés.;   Sorsházak és társasházak. Összeáll.: Jákfalvy Ottó, Fekete Ferenc, Légány Zoltán, Rojkó Ervin, Szalkai Árpád. Bp., 1965., É. M. Típustervező Intézet. Kiadói papírkötés.;   Panelszerkezetű szőnyegházak, sorsházak, társasházak. Szerk.: Bottlik Mihály. Bp., 1967., ÉVM Típustervező Intézet. Kiadói papírkötés.;   Zoltán László: Társasházak. Bp., 1969., Műszaki. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
18688.

Vegyes társasházakkal kapcsolatos könyvétel, 4 db: Lakóházak - lakások "no fines" építési technológiával. Bp., 1976., Ybl Miklós Építőipari Tervező Szövetkezet. Kiadói papírkötés.; Sorsházak és társasházak. Összeáll.: Jákfalvy Ottó, Fekete Ferenc, Légány Zoltán, Rojkó Ervin, Szalkai Árpád. Bp., 1965., É. M. Típustervező Intézet. Kiadói papírkötés.; Panelszerkezetű szőnyegházak, sorsházak, társasházak. Szerk.: Bottlik Mihály. Bp., 1967., ÉVM Típustervező Intézet. Kiadói papírkötés.; Zoltán László: Társasházak. Bp., 1969., Műszaki. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
18689.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Városi közlekedési kézikönyv. Szerk.: Vásárhelyi Boldizsár, Szabó Dezső. Sajátkezűleg. Bp., 1965, Műszaki. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban. +   A Fővárosi Közmű- és Mélyépítési Főigazgatóság évkönyve 1968-69. Bp., 1970., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3050 példányban.
18690.

Városi közlekedési kézikönyv. Szerk.: Vásárhelyi Boldizsár, Szabó Dezső. Sajátkezűleg. Bp., 1965, Műszaki. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban. + A Fővárosi Közmű- és Mélyépítési Főigazgatóság évkönyve 1968-'69. Bp., 1970., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3050 példányban.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes hétvégi és víkendházakkal kapcsolatos építészeti könyvtétel, 7 db:   Hétvégi ház - kényelmesen. Színe-Java. Bp., 1972., Minerva.;  Katona János: Víkendház. Sajátkezűleg. Bp., 1973, Műszaki.; Laska-Bécser-Várallyai-Dobrovics: Faházak szerelése. Sajátkezűleg. Bp., 1978, Műszaki.; Hétvégi telek és háztulajdonosok kézikönyve. Bp., 1988.,IPV.;  Zsilinszky Gyula: Családi házak bővítési lehetőségei. Bp., 1984, ETK.;  Váradi Tibor: Víkendházak építése. Bp., 1966., Táncsics.;  Callmeyer - Rojkó: Hétvégi házak - nyaralók. Bp., 1972, Műszaki. A könyvtest elvált a borítótól, de maga a könyvtest egyben van.;  Különféle kötésben, változó állapotban.
18691.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
21
Vegyes ipari épületekkel kapcsolatos építészeti könyvtétel, 4 db:   Walter Henn: Ipari épületek. Nemzetközi példák. Bp., 1966, Műszaki.; Rados Kornél: Ipari épületek tervezése. Bp., 1967., Tankönyvkiadó.;  Rados Kornél: Ipari épületek tervezési irányelvei. Bp., 1967., Tankönyvkiadó.;  Szendrői Jenő: Ipari építészetünk. Bp., 1965, Műszaki.; Különféle kötésekben, változó állapotban.
18692.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes családi házakkal kapcsolatos építészeti könyvtétel, 4 db:   Hervay - Sajó: Családiház építés. Bp., 1970, Műszaki.; Hervay - Sajó - Simon: Társasházépítés. Bp., 1977, Műszaki.; Éber Kálmán - Radvánszky Imre - Szabó Iván - Szántó László: Az üdülőépítés korszerű formái. Bp., 1982., ÉTK.; Preisich - Reischl - Vadász: Városi családi ház. Bp., 1959, Műszaki.  Különféle kötésekben, változó állapotban.
18693.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes csehszlovák építészeti könyvtétel, 3 db:   Nás dom, navrhovanie, zariadovanie a úprava okolia. Bratislava/Pozsony,1974., Alfa. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;  Stanislav Kolácek - Frantisek Kobosil: Rodinné Domy v CSSR a v Zahranicí. Praha, 1979., SNTL. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;  Frantisek Kobosil - Stanislav Kolácek: Rodinné Domky v zahranicí. Praha, 1972., SNTL. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
18694.

Vegyes csehszlovák építészeti könyvtétel, 3 db: "Nás dom", navrhovanie, zariadovanie a úprava okolia. Bratislava/Pozsony,1974., Alfa. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.; Stanislav Kolácek - Frantisek Kobosil: Rodinné Domy v CSSR a v Zahranicí. Praha, 1979., SNTL. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Frantisek Kobosil - Stanislav Kolácek: Rodinné Domky v zahranicí. Praha, 1972., SNTL. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Callmeyer Ferenc - Rojkó Ervin: Az én házam. Bp, 1974, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Reischl Antal: Lakóépületek tervezése. Bp., 1973., Tankönyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18695.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft