18690.
445. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 400 Ft
Városi közlekedési kézikönyv. Szerk.: Vásárhelyi Boldizsár, Szabó Dezső. Sajátkezűleg. Bp., 1965, Műszaki. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban. + A Fővárosi Közmű- és Mélyépítési Főigazgatóság évkönyve 1968-'69. Bp., 1970., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3050 példányban.