Suhayda János: A magyar polgári anyagi magánjog rendszere az országbíró értekezlet által megállapított ideiglenes törvénykezési szabályokhoz-alkalmazva. Pest, 1864, Trattner-Károlyi, XIV+459 p. Második átnézett, és az időközben kibocsátott szabályrendeletekhez alkalmazott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, possessori bélyegzésekkel, közte érsekújvári is, foltos lapokkal, néhány be...
Rosenmann, Stephan: Staatsrecht des Königreichs Hungarn : nach der heutigen Verfassung dieses Reichs bearbeitet, Vienna, 1792. Doll, 390p. Korabeli, sérült papírkötésben. Volt könyvtári peldány.
Murarik Antal: A szabad rendelkezési jog Szent István törvényeiben. (Különlenyomat a Századok 1934. évi Pótfüzetéből). Bp., 1935, szerzői kiadás (K. M. Egyetemi Ny.), 15+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, a gerincen ragasztott, egy oldalon tollal írt bejegyzéssel. A szerző által Vitéz Pálfi János egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány.
1945. évi országos törvénytár. (Corpus Juris). Bp., 1945, Magyar Belügyminisztérium (Athenaeum-ny.), XIII+79 p. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, helyenként kis lapszéli sérülésekkel. Benne számos fontos intézkedéssel, többek között a Népbíróságok létrehozásáról, az 1945. január 20-án megkötött fegyverszüneti egyezményről, nagybirtokrendszer megszüntetéséről szóló törvénycikkekkel.
1919 Magyarországi rendeletek tára II. kötet 811-1650p. Ötvenharmadik évfolyam, 1919. Kiadja a Magyar Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1919. Átkötött félvászon-kötésben, szakadásokkal.
Szladits Károly születésének 150. évfordulója. Szerk.: Sándor István - Czirfusz György. Bp., 2022, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.