18842.
445. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Dr. Joh[annes] Sobotta : Atlas der deskriptiven Anatomie des Menschen. I-II. Abtheilunge. I. Abtheilung: Knochen, Bänder, Gelenke, Regionen und Muskeln des menschlichen Körpers. II. Abtheilung: Die Eingeweide des Menschen einschliesslich des Herzens. Lehmann's Medizinische Atlanten II-III. Bande. Münhcen, 1913-1914., J. F. Lehmann's Verlag, VIII+264+15 p.+1-4 t.;VIII+265-445+16 p.+5-20 t. A mű III. kötetben teljes. Zweite Auflage. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott fél és egészvászon-kötésben, az I. kötet: kopott borítóval, a gerince sérült, laza, kissé sérült fűzéssel, kijáró lapokkal, kissé megviselt állapotban. a II. kötet kopott borítóval. Dr. Györgyi Géza (1900-1975) radiológus, osztályvezető főorvos, röntgen-laboratórium vezető főorvos, a Magyar Orvosok Röntgen Egyesületének főtitkára, egyetemi magántanár autográf névbejegyzésével!