18844.
445. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
8 000 Ft
Dr. Prantl K[ároly]: Növénytan középiskolák és felsőbb tanintézetek használatára. Ford.: Páter Béla és Lasz Samu. Bp., 1884., Eggenberger (Hoffmann és Molnár), (Athenaeum-ny.), XI,12-16+379 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.