18845.
445. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Gidró Bonifác: Számtan a középiskolák alsóbb osztályai számára. Sajtó alá rendezte: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1922, Szent István-Társulat, 298 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.