https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1500015/Stefanovits-Pal-Talajtan-Bp-1981-Mezogazdasagi-Kiado-Masodik-atdolgozott-kiadas-KiadC3~II2936634
2936634
18878
445
2200
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
LeÃrás:
Stefanovits Pál: Talajtan. Bp., 1981, MezÅ‘gazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg