Koroda Miklós: Kossuth breviárium. Összeáll.: - - . Bp., 1989, Pán Kön... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500010/Koroda-Miklos-Kossuth-breviarium-Osszeall--Bp-1989-Pan-Konyvkiado-3-kiadas-Ki~II2899492
2899492
18337
445
Books: History
Leírás: Koroda Miklós: Kossuth breviárium. Összeáll.: - - . Bp., 1989, Pán Könyvkiadó. 3. kiadás. Kiadói aranyozott bársony-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
: tg