18060.
445. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Képekkel és térképekkel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 8+214+2 p.+16 t.; 4+270+2 p. +16 t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerinceken kis szakadássokkal.