Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
A Budapesti X. ker. Kőbányai M. Kir. Állami Főgymnázium nyolcadik értesítője. 1914-1915. tanév. Bp., 1915., Pritz Ármin. Kiadói papírkötés. + 1929-1932 Magyar Középiskola folyóirat 3 száma
Dobrossy István, G. Jakó Mariann: A gazdasági élet dokumentumai a Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara irataiban. Acta Archivistica 7.Miskolc, 2000, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
A városligeti Vajdahunyadvár (2 db). Szerk.: Estók János. Bp., 2007, Magyar Mezőgazdasági Múzeum - Kreatéka. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Buda-Pest. Előadva Alt Rudolf által. Bp.,1983, ÁKV. Az 1845. évi kiadás (Pest, Hartleben Konrád Adolf) reprintje! Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.