Gerard M. L. Harmans: The Netherlands. Eyewitness Travel. London, 2011., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
2016 Michelin Main Cities of Europe 2016. Watford, Michelin Guide. Angol nyelven. Benne magyar vonatkozású fejezettel. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán hiánnyal.
[Up de Graff, Fritz W. (1873-1927)]: F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1933.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (címkép)+164+4 p.+26 (fekete-fehér fotók) t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, két tábla hiányzik, a borítón kis kopásnyom...