1844 A Győri Olvasó Társaság Részeseinek névsora betűrenddel 's annak szabályai 1844. (5-ik év.) Benne a társaság tisztviselőinek névsorával, és a 1843. évi számadás sommás kivonatával. Győr,1844,Streibig Klára-ny., 37+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Babos Sándor: Paogdák árnyékában. - - magyar misszionárius levelei alapján összeáll.: - - Némethy Sándor. Bp., 1944, Magyar Református Külmissziói Szövetség, 224 p.+ 8 t. Kiadói foltos, kissé szakadt papírkötésben, kissé sérült elülső szennylappal és borítóval.
2 db könyv - Az utca rendje + Budapest és környéke, utcái, középületei és egyéb adatainak jegyzéke. Kiadói egészvászon és papírkötés, mindkettő viseltes állapotban.
Nyakas Miklós: Hajdúsági közlemények 11. Hajdú vármegye létrejötte. Hajdúböszörmény, 1983, Városi Tanács-Hajdúsági Múzeum. Kiadói papírkötésben. + AQ Bocskai Istvn múzeum négy évtizede 1958-1998. Hajduszoboszló, 1999.
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Elek László-Papp János-Petőcz Károly-Szabó Fernec: A Tevan nyomda- és kiadóvállalat történetéből. (1903-1949.) Bibliotheca Bekesiensis 16. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1978, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Mellékletként benne a Tevan Nyomda betümintakönyv reprintjével. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (76./400) példány.
Szlovákok Békéscsabán. Slováci v Békésskej cabe. Sajtó alá rendezte, a két szlovák nyelvű tanulmányt magyarra átültette és jegyzetekkel ellátta: Krupa András. Bibliotheca Bekesiensis 20. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.