Vadas Jenő: Erdőműveléstan. Írta: - - az Erdészeti Akadémia rendes tanára, m. kir. erdőtanácsos, a Magyar Ornitológiai Központ levelező tagja. Az Országos Erdészeti Egyesület Deák Ferenc-Alapítványából 150 arannyal jutalmazott pályamunka. 220 szövegközti képpel. Bp., 1898., Országos Erdészeti Egyesület, ("Pátra"-ny.), XIV+2+711 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, javított borítóval, kopott, javít...
Magyar kutyafajták. Bp., cca 1970 MAVAD Fekete-fehér képanyagggal illusztrált többnyelvű kiadvány az exportra szánt magyar vadász kutyákról Kiadói papírborítóval 32p.
Deinert, [Bernhard]: Die Kunst des Schiessens mit der Schrotflinte. Winke und Erfahrungen aus Theorie und Praxis für Jäger [...] Berlin, 1908, Verlagsbuchhandlung Paul Parey, XII+210+(2) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói szecessziós, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A címlapon Csörgey Titusz (1875-1961) ornitológus...
Allan R. McCulloch: A Check-list of the fishes recorded from Australia. Part I. Sydney, 1929., The Australian Museum, 144 p. Angol nyelven. Kiadói szakadt papírkötés, foltos hátsó borítóval.
Ez elment vadászni... Jogszabályismeret, balesetelhárítás vadászoknak. Összeáll.: Nagy István. Bp., 2006, OMVK Fővárosi és Pest megyei Területi Szervezete, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként tollas beírásokkal, firkákkal.