2 400 Ft
Deinert, [Bernhard]: Die Kunst des Schiessens mit der Schrotflinte. Winke und Erfahrungen aus Theorie und Praxis für Jäger [...] Berlin, 1908, Verlagsbuchhandlung Paul Parey, XII+210+(2) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói szecessziós, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A címlapon Csörgey Titusz (1875-1961) ornitológus ceruzás cím- és névbejegyzésével.