1863 Gustav von Alvensleben (1803-1881) német katona, főadjutánsi kinevezése I. Vilmos (1797-1888) porosz király, majd német császár autográf aláírásával. Szárazpecséttel, szakadásokkal / 1863 General adjutant nominating patent for Gustav von Alvensleben (1803-1881) German soldier lieutnant autograph signed by Prussian King, later German Emperor Wilhelm I. With damages
cca 1960 Enno Emil von Rintelen római katonai attasé, Hans Georg von Mackensen római német nagykövet a piemonti herceg trónörökös társaságában, 1942-ben, későbbi modern előhívás, 6x9 cm
cca 1910-40 magyar katonák részben nevesített portréi, 3 db keményhátú fotó és 3 db fotólap, klf. műtermekből: Modern Marosvásárhely; Horváth és Tsa, Marosvásárhely, hátoldalán pecséttel jelzett fotólap, datált (1915), kissé sérült; Schäffer Ármin, Bp.; Magyar Imre Bp., többi fotólap jelzés nélkül, 10,5x6,5 és 14x8,5 cm közötti méretekben, részben kissé foltos
1939, vitéz Guillaume Árpád ny. altábornagy, a szombathelyi vegyes dandár korábbi parancsnokának és mások autográf aláírásai Vöröskereszt légoltalmi tanfolyam bizonyítványon, apró szakadásokkal, kissé foltos.