Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 209
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2945743
11988
445
Antique
Három soros tenyésztett gyöngy antik nyaklánc. 40 cm 2945738
11989
445
Antique
Hajfonatkorong rakamazi turullal. Honfoglaláskori ruhadísz modern másolata. Medálnak megcsinálva. Bronz, ezüstözött d: 45 mm 2945576
11990
445
Antique
2945723
11991
445
Antique
Jade kő faragott Buddha ezüst láncon. Budha figura 23 mm 2944648
11992
445
Antique
Kis méretű bruyere fából készült, fedeles kazános pipa, Bruyer márkajelzéssel, szár nélkül, szép állapotban 2944644
11993
445
Antique
Tajtékpipa fej, kis lepattanással, rajta tüzet fújó sárkány berakással, eredeti bőr tokjában, L. Schuch's Nchflg. Wien jelzéssel, 5×6,5 cm 2891688
11994
445
4800
Antique
Wellner ezüstözött evőkészlet, 6 személyes, szép állapotban. Jelzett. 2891690
11995
445
4800
Antique
Martin ezüstözött evőkészlet, 6 személyes, szép állapotban. Jelzett. 2944749
11996
445
26000
Antique
Nagy István Érd, egyedi készítésű, jelzett rugós bicska. Agancs, réz. Nyitva 25,5 cm. Kiváló állapotban! 2937025
11997
445
13000
Antique
2938095
11998
445
14000
Antique
Mutatós bordó korall nyelű kis nagyító(átm.6cm), a nagyító foglalata újszerű,fém szerelékkel ,nyél kopásokkal M18x6 cm 2937568
11999
445
48000
Antique
Miniatúra. Ifjú arcképe. Csont keretben. 9x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft