1906 Rovartani lapok. Havi folyóirat különös tekintettel a hasznos és kártékony rovarokra. Szerk.: A. Aigner Lajos és Csíki Ernő. XIII. kötet. Teljes évfolyam. Bp., 1906, Rovartani Lapok Szerkesztősége, XVI+212+20[helyesen 18] p. Korabeli kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés, számok címlapjai hiányoznak.