2 800 Ft
13
1938 Tolnai Világlapja 1938-as évfolyamának egybekötött számai, május-augusztusi számokból. A borítókat bekötötték, de az az első borítója hiányzik. Benne a kor híreivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, rajtuk a kor ismert embereivel és történéseivel, Horthy Miklóssal 70. születésnapjával, az Eucharisztikus Kongresszussal, Mussolinivel, az egyik címlapon Erzsébet trónörökössel, a későbbi II. Erzsébettel. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.