2 800 Ft
1968-1969 Ludas Magazin, 2 majd nem teljes évfolyama (1968. 1-4, 6-7. sz,1969. 1-9. sz.), 1-1 szám hiányzik (1968. ősz, 1969. 10. sz.), 3 bekötött Kis Ludassal (1965-1967.) Valamint Folytassak Hacsek...! Kamara Varieté füzettel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.