1926-29 össz. 4 Kincses Kalendáriom. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, sérült és részben hiányos gerinccel, részben kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
1927 A Pesti Hírlap nagy naptára az 1927. közönséges évre. Harminchetedik évf. Bp., én., Légrády. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Szerk.: Légrády Ottó. Irredenta kiadvány, gazdag képanyaggal, térképekkel, érdekes írásokkal. 150 p. Jó állapotban, eredeti, illusztrált papír tékával (tékán szakadás)