1938 Tolnai Világlapja 1938-as évfolyamának egybekötött számai, őszi számokból. Bekötött borítókkal. Benne a kor híreivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, rajtuk a kor ismert embereivel és történéseivel, Horthy Miklóssal, Hitlerrel, Chamberlainnel, és a felvidéki bevonulással. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
1938 Tolnai Világlapja 1938-as évfolyamának egybekötött számai, május-augusztusi számokból. A borítókat bekötötték, de az az első borítója hiányzik. Benne a kor híreivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, rajtuk a kor ismert embereivel és történéseivel, Horthy Miklóssal 70. születésnapjával, az Eucharisztikus Kongresszussal, Mussolinivel, az egyik címlapon Erzsébet trónörökössel, a későbbi II. Erzsé...
1938 Bologna + Ferrara, 2 db olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia nyelven. Az egyik címlapján román turisztikai vállalat (Romania, Societate Comerciala Oficiala de Turism) bélyegzőjével.