Nyomtatványok

Tételek száma: 429

1937 Kolozsvár (Cluj), halotti értesítő + korabeli méltató újságcikk, hajtott, 28×22 cm
16878.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Magyar Alföld 1938 április 24-i száma, hajtott, sérüllt
16879.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1938 Tolnai Világlapja 1938-as évfolyamának egybekötött számai, őszi számokból. Bekötött borítókkal. Benne a kor híreivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, rajtuk a kor ismert embereivel és történéseivel, Horthy Miklóssal, Hitlerrel, Chamberlainnel, és a felvidéki bevonulással. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
16880.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1938 Tolnai Világlapja 1938-as évfolyamának egybekötött számai, május-augusztusi számokból. A borítókat bekötötték, de az az első borítója hiányzik. Benne a kor híreivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, rajtuk a kor ismert embereivel és történéseivel, Horthy Miklóssal 70. születésnapjával, az Eucharisztikus Kongresszussal, Mussolinivel, az egyik címlapon Erzsébet trónörökössel, a későbbi II. Erzsébettel. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
16881.

1938 Tolnai Világlapja 1938-as évfolyamának egybekötött számai, május-augusztusi számokból. A borítókat bekötötték, de az az első borítója hiányzik. Benne a kor híreivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, rajtuk a kor ismert embereivel és történéseivel, Horthy Miklóssal 70. születésnapjával, az Eucharisztikus Kongresszussal, Mussolinivel, az egyik címlapon Erzsébet trónörökössel, a későbbi II. Erzsé...

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
13

19938 A Nagyasszonyunk c. lap felvidéki különszáma jó állapotban
16882.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1938 Bologna + Ferrara, 2 db olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia nyelven. Az egyik címlapján román turisztikai vállalat (Romania, Societate Comerciala Oficiala de Turism) bélyegzőjével.
16883.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1938 Pécs, kihajtható prospektus
16884.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

cca 1938-1942 Karácsonyi üdvözlőkártyák, 11 db
16885.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1939 Országos Tiszti Kaszinó-lap. XI. évf. 1939. 13. sz. Foltos, szakadt borítóval, lapok sarkain szamárfülekkel.
16886.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1939 Dr. Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme, grafikus időrendi tábla, hajtott, 84x67 cm
16887.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1939 HSCS (Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth) Darálók-morzsolók, szecskavágók, stb. illusztrált katalógus, lyukasztott, 11p
16888.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

1939 National Highway US 40. kihajtható leporelló
16889.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft