1940 Hargitaváralja. A Hargitaváralja jelképes székely községek hiv. közlönye. Szeged, 1940. nov. 15, V. évf. 22. sz. Felelős szerk.: Jósa János, szerk.: Ádám Éva, főszerk.: Dr. Szacsvay József. Kissé szakadt, kissé foltos borítóval.
1940 Dr. Károlyi Árpád (1853-1940) államtitkár, történész, levéltáros, az MTA tagjának gyászjelentése, Károlyi Gyula tábornoknak címezve, postázva. Hajtva, 29,5x23 cm
cca 1940 Főherceglak (Kneževo), Albrecht Kir. Herceg Bellyei Uradalmának Jószágigazgatósága 3 db kitöltetlen, fejléces papírja, bélyegzőkkel, kisebb lapszéli sérülésekkel
1940 A Magyar Királyi Ferenc József-Tudományegyetem tanrendje az 1939/40. tanév második felére. Szeged, M. Kir. Ferenc József-Tudományegyetem, 48 p. Kiadói papírkötés.