Nyomtatványok

Tételek száma: 429

1992 Magyar Rádió: A 17/1991. és a 18/1991. sz. elnöki utasítások alapján segédlet a Magyar Rádió műsorainak létrehozásában közreműködők díjazásának és tevékenységi kódjának megállapításához. Bp., 1992., Magyar Rádió. Kiadói papírkötés. + Tánczenészek és lemezbemutatók munkavédelmi vizsgaanyaga. Bp., én., Országos Szórakoztatózenei Központ. Papírkötés, az utolsó lap levált.
17046.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1993 Picasso művei a Ludwig gyűjteményben, Ludwig Múzeum Budapest - Magyar Nemzeti Galéria, kiállítási ismertető prospektus + belépőjegy a kiállításra
17047.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1994 Pesti Színház - Ödön von Horváth: Mesél a bécsi erdő c. előadás bemutatójának ismertető prospektusa
17048.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1996-1998 Märklin modellvasút katalógus. Neuheiten 1996. Das C-Gleis.; Neuheiten 1998. Göppingen, 2009, Märklin, 95; 95 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. + Märklin Dampfolk-Service. Wartung Pflege Reparatur. Märklin Spur HO. Göppingen,én., Märklin, 15 p. Kiadói papírkötés.
17049.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29

1997 Ikeás fotónyomat, Ron Rosentock: Fa Lilliano, 27×35 cm
17050.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
1,14

1998 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1998/1999 DI. Göppingen, 1998, Märklin, 526 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
17051.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1998 Plitvička jezera / Plitvicei-tavak (Horvátország), kihajtható térkép és többnyelvű tájékoztató, 68x49 cm
17052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1998 Magyar Millennium, képes emlékkiadvány, kiadói mappában. Benne Göncz Árpád köztársasági elnök előszavával. Továbbá Horn Gyula miniszterelnök, Magyar Bálint, Demszky Gábor, Csoóri Sándor, Glatz Ferenc, Szabad György, Jancsó Miklós, Hankiss Elemér, Szinetár Miklós, Bródy János és mások gondolataival.
17053.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

1999 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1999/2000 DI. Göppingen, 1999, Märklin, 472 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
17054.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

cca 2000 Nyomat Paul Gauguin után. Ofszet, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben, 35×44 cm
17055.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

cca 2000-2020 Malevics után: Geometrikus kompozíció. Nyomat, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 45×62 cm
17056.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

cca 2000-2020 Petőfi Sándor portréja, Barabás Miklós után, modern nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 49x32 cm. Üvegezett fakeretben.
17057.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft