1911 Meghívó az Eperjesi Kaszinó Fiatalsága által rendezett zártkörű táncestélyre, Geiger Richárd szecessziós grafikájával illusztrálva, dombornyomott női alakkal, 22,5x10 cm
1911 Rovartani lapok. Havi folyóirat különös tekintettel a hasznos és kártékony rovarokra. A Magyar Entomológiai Társaság hivatalos közlönye. Szerk.: Csíki Ernő. XVIII. kötet. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Bp., 1911, Rovartani Lapok Szerkesztősége, (Szeged, Dugonics-ny.), 4+190+2 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Korabeli kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés.
1912 Nyugat V. évf. 3. és 10. számai, szerk.: Ignotus, Fenyő Miksa és Osvát Ernő. A borító Falus Elek munkája. Sérülésekkel, kisebb ázásnyomokkal, néhány kijáró lappal.
Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. XXVII. évf. 4-5. füzet. Bp., 1916, A Magyar Néprajzi Társaság kiadása. Első oldalain Ferenc József halála alkalmából elmondott elnöki gyászbeszéd és nekrológ. Kiadói papírkötés. Kissé foltos, sérült borítóval.
cca 1920-1930 Dr. Lehner Károly orvos, a Magyar Egyetemek és Főiskolák Országos Nemzeti "Turul" Szövetség vezére, az Orsz. Magyar Diáknyomorenyhítő Akció elnökének 5 db különféle névjegye