12265.
445. Lezárult gyorsárverés
Órák
15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Kisméretű, antik Remontoir zsebóra, duplafedeles, díszes ezüstözött tokkal, jelzett, 10 köves szerkezettel. Sérült, nem működik, d: 34 mm