Plakát

Tételek száma: 75

17139.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener G'schichten, slightly damaged, fotooffset on paper.
17140.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

17141.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején és alján szakadásokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, d...

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

1932 Ki mint vet, úgy arat, Mauthner Mag-nál jobbat sehol sem kaphat, jelzett plakát, kis szakadásokkal, foltokkal, 70×50 cm
17143.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14

17144.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

17145.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

17146.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

Rau Tibor (1934-2000): III. Richard (filmplakát terv). Főszereplő: Laurence Olivier. Tempera, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 40,5x30 cm.
17147.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

Rau Tibor (1934-2000): Boszorkány (filmplakát terv). Tempera, papír. Jelzés nélkül. 39,5x30 cm.
17148.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

17149.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

Zala Tibor (1920-2004): Március 8. Nemzetközi Nőnap, propaganda plakát, Bp., Offset-ny., feltekerve, 97x68 cm
17150.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1989 A "Jó reggelt Vietnám" című film plakátja, kisebb gyűrődésekkel, 82×59 cm
17151.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft