1915 Boldog Ujévet! Tőke Imre kéményseprő, Alsólendva. Illusztrált újévi reklám üdvözlőlap, II. Vilmos császár és Ferenc József arcképével, háborús propaganda verssel. Bp., Lengyel Lipót Műintézet-ny. Hajtva, néhány kis sérüléssel, 39,5x25 cm
Állami Biztosító "GÁBRIEL" reklámzacskó, benne egyéb retró ÁB reklámtárgyakkal (utazó "Ki nevet a végén?" társasjáték és malomjáték, iránytű, zsebnaptárak, stb.)
1933 Dr. Rosenberg Sándor gyógyszerészeti laboratórium (Bp. VII., Károly király út 3/a) előjegyzési napló és naptár az 1933. évre. Benne hasznos egészségügyi tudnivalókkal, reklámokkal, bejegyzésekkel (kézzel írt és beragasztott receptek, stb.) Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval.