12225.
445. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal. 51,5x44 cm