12209.
445. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
XX. sz.,Terrakotta hadsereg 4 darabos másolat szett, harcosok és lovak, kis kopottsággal m: 17 cm