13361.
445. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
900 Ft
2,43 EUR, 2,65 USD
1905 Régi főkönyv, nemzetiszínű zsinórral fűzve, viaszpecséttel, bélyegzésekkel; az első néhány oldalon később beírt feljegyzésekkel (többi oldal üres, jó állapotban). Kissé kopott egészvászon borítóval, 30x24 cm