13384.
445. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
1927-1930 Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, rajzokkal (közte egy akvarellkép is), bársonykötésben, sérült fűzéssel