A Magyar Állami Operaház szabadtéri szinpada a Margitszigeten. Bp., [1956], Magyar Állami Operaház (Egyetemi Nyomda). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Zászkaliczky Tamás: Az orgona képes krónikája. Díner Tamás fotóival. Bp., 2008, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
cca 1980-1998 popzenei újságkivágások, poszterek, össz. kb. 80-100 db, klf. előadók: Beatrice, Depeche Mode, The Cure (több db), klf. méretekben, részben sérült
Kodály Zoltán: Ötfokú zene I-IV. Bp., 1947-1955, Magyar Kórus - Szerzői. Kiadói haránt alakú papírkötések, és spirálozott papírkötés, kettő borítója - gerince javított. + Énekeskönyv az általános iskolák 3. osztálya számára. Bp., 1966., Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel.