Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 39
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2945323
16247
445
Music, Musical notes, Instruments
A mi dalaink. Ifjúsági daloskönyv. Átdolgozta, bővítette és jegyzetekkel ellátta: Szőllősy András. Kolozsvár, 1942, Ifjú Erdély. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval 2665543
16248
445
Kottagyűjtemény: XIV-ik Nádor album, cca 1930 Korabeli, laza félvászon kötésben. 2945355
16249
445
Szól a nóta. 55 magyar nóta énekhangra és zongorára. I-II. köt. Bp., 1958, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft